Leuke voordeelset met 20 houten handspiegeltjes van 14 x 9 cm in de vorm van een bloem en vlinder. Ideaal om zelf te beschilderen, beitsen en versieren tijdens kinderworkshops, op school of gewoon lekker thuis.
Houten handspiegeltjes zelf versieren
De houten vormen bieden volop ruimte voor een eigen ontwerp. Kinderen kunnen de spiegeltjes beschilderen in hun favoriete kleuren en versieren met patronen, namen, tekeningen of andere creatieve details.
De bloem- en vlindervormen passen perfect bij thema's zoals lente, zomer, bloemen en natuur. Een leuke activiteit waarbij kinderen tegelijkertijd creatief bezig zijn en hun fijne motoriek oefenen.
Ideaal voor scholen, kinderworkshops en Moederdag
Met 20 stuks is deze verpakking zeer geschikt voor scholen, kinderopvang, instellingen, knutselclubs en creatieve workshops. Laat ieder kind een eigen handspiegeltje ontwerpen en mee naar huis nemen.
Ook erg leuk als knutselproject voor Moederdag, een verjaardag of als zelfgemaakt cadeautje voor ouders, grootouders of verzorgers.
Bij hobbywinkel Creaknutselen.nl vind je ook verf, markers, glitters en andere materialen om de houten handspiegeltjes helemaal naar eigen idee te decoreren.
Productinformatie
Product: Houten handspiegeltjes
Aantal: 20 stuks
Afmeting: 14 x 9 cm
Materiaal: Hout
Modellen: Bloem en vlinder
Geschikt om te verven en te beitsen
Leuk om verder te tekenen en decoreren
Ideaal voor kinderworkshops en groepsactiviteiten
Geschikt voor scholen, kinderopvang en instellingen
Leuk als creatief Moederdagcadeau
Verwijder het beschermfolie van de spiegels voor gebruik